O marketingu i reklamie

tomasz6677

2017-09-27 00:33
 Oceń wpis
   

Prowadząc biznes w dzisiejszych czasach, musimy być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami, również tymi związanymi z marketingiem. W przeciwnym wypadku zyski naszej firmy w najlepszym przypadku utrzymają się na tym samym poziomie. Jeżeli jednak zależy nam na rozwoju naszego biznesu i powiększaniu zysków, powinniśmy postawić na media społecznościowe.


Serwisy społecznościowe to rozbudowane portale www, które skupiają wokół siebie miliony użytkowników, którzy mogą budować społeczności i komunikować się miedzy sobą. Na dzień dzisiejszy największym i najpopularniejszym serwisem społecznościowym jest Facebook i to nim w pierwszej kolejności powinniśmy się zainteresować.

Zakładamy fanpage
Pierwsze co powinniśmy zrobić, to założyć fanpage naszej firmy. Fanpage to w dużym skrócie wizytówka naszej firmy wewnątrz tego portalu społecznościowego. Jest to coś na wzór wewnętrznej strony internetowej. Możemy na niej publikować różne treści (o tym za chwilę) oraz najważniejsze informacje związane z naszą firmą. Warto założyć firmowy fanpage jak najszybciej i by być krok przed konkurencją, która jeszcze tego nie zrobiła.

Dobry content to podstawa
Nie możemy jednak skończyć na zamieszczeniu tylko podstawowych informacji na naszym facebookowym profilu. Fanpage musi żyć i musimy na bieżąco, systematycznie publikować na nim różnego rodzaju treści. Mówiąc treści mamy tu na myśli przede wszystkim posty, w których będziemy mogli umieszczać tekst, zdjęcia lub filmy. Dzięki temu w łatwy i wygodny sposób jesteśmy w stanie przekazywać wybrane przez nas treści obecnym, jak i potencjalnym klientom.

Płatna reklama na facebooku
Oprócz tego Facebook umożliwiam również dostęp do reklamy płatnej. Korzystając z tej możliwości, możemy w łatwy i przystępny sposób, skierować przygotowaną wcześniej reklamę do wybranej grupy docelowej, która naszym zdaniem powinna być odbiorcą naszej usługi lub produktu. Dzięki temu dotrzemy tylko do osób, które potencjalnie byłyby zainteresowane naszym biznesem, przez co reklama będzie bardziej skuteczna.

Jakie posty publikować?
Komunikaty, które będziemy umieszczać na naszym fanpegu, powinny dawać wartość naszym odbiorcom. Możemy wiec publikować na nim różne porady, ciekawostki oraz w inny sposób przekazywać ekspercką i specjalistyczną wiedzę. Warto tego typu komunikaty przeplatać wraz z postami produktowymi, które zaprezentują nasz asortyment i zachęca do jego zakupu.


2016-12-19 14:31
 Oceń wpis
   

 

Skuteczne pozycjonowanie zależy od bardzo wielu czynników. Tak naprawdę znamy co prawda wytyczne Google, ale firma ta nie odkrywa do końca kart i nie można z całą pewnością stwierdzić, że dane działanie na pewno poprawi pozycję danej strony. Jednak czegoś trzeba się trzymać i czymś się kierować. Jednym z takich faktorów, co do których w zasadzie na pewno można uznać, że odgrywają kluczową rolę, są słowa kluczowe (keywords).

To nic innego jak frazy, które użytkownicy wpisują w polu wyszukiwarki. Przykłady: sukienki na wesele dla puszystych, malowanie proszkowe Wrocław, jak wybielić zęby. Mogą mieć różną formę gramatyczną, nierzadko pisane są bez polskich znaków diakrytycznych (zwłaszcza na urządzeniach mobilnych), czasem z błędami.

Aby słowa kluczowe należycie spełniły swą rolę w procesie pozycjonowania, muszą spełnić kilka kryteriów. Oto one:

- muszą opisywać stan faktyczny czyli to, co faktycznie znajduje się na stronie, w klepie internetowym albo ofercie firmy. W przeciwnym wypadku internauci szybko porzucą przeglądanie strony, rozczarowani brakiem tego, czego szukali. A na dodatek Google może nałożyć na witrynę karę za niezgodność słów kluczowych z contentem.

- muszą być dość ściśle sprecyzowane najbardziej ogólne, czyli jedno- i dwuwyrazowe frazy są najbardziej konkurencyjne, a więc trudno przebić się do wyników. Ponadto wieloznaczność wielu określeń (np. zamki, torby, bale) sprawia, że strona może wyświetlić się w nieprawidłowym kontekście (np. ktoś szuka bali sylwestrowych, a wyświetla mu się oferta budowy domu z bali).

- muszą być faktycznie wyszukiwane przez internautów słowa kluczowe obrazujące ofertę, odpowiednio precyzyjne, ale nie wywołujące zainteresowania, nic nie dadzą w kontekście pozycjonowania

Przy dobieraniu słów kluczowych warto ponadto kierować się tym, jak robi to konkurencja, a także korzystać z dostępnych narzędzi (np. planera słów kluczowych Google).

Więcej na ten temat tutaj: pozycjonowanie stron internetowych Kraków2015-11-20 09:29
 Oceń wpis
   
W życiu każdego człowieka są takie wyjątkowe chwile, kiedy wręcz niezbędne jest ich uwiecznienie. Najczęściej więc ludzie filmują takie momenty jak ślub oraz wesele czy chrzest dziecka, a także np. dzień ukończenia studiów itp.

W takich chwilach najlepiej wynająć profesjonalistę, ponieważ będziemy mieli pewność, że nagranie będzie naprawdę dobre jakościowo. Wideofilmowanie Kraków jest ciągle na topie i nie traci nic ze swojej popularności. Takie filmy będzie idealną pamiątką dla nas oraz naszych najbliższych, a jego oglądanie dostarczy wiele radości oraz wzruszeń.

Uwiecznianie na filmie różnego rodzaju konferencji, a także wydarzeń kulturalnych, festiwali czy sesji, również osiąga wyżyny popularności we współczesnych czasach. Często każdy z nas może nakręcić taki film np. aparatem cyfrowym, czy nawet telefonem, ale jeśli szczególnie zależy nam na jakości oraz specjalnych efektach wizualnych - warto zatrudnić do takiej pracy doświadczonego kamerzystę, który posiada profesjonalny sprzęt. 
 
Jeśli już jednak przystępujemy do wyboru odpowiedniego fachowca dla którego kamera nie ma żadnych tajemnic i który potrafi uzyskiwać fenomenalne ujęcia to warto poznać lepiej specyfikę oferowanych przez niego usług:
 


2014-01-27 11:38
 Oceń wpis
   

To firma, która zajmuję się tworzeniem reklam na zlecenie klienta.Mogą to być reklamy: telewizyjne, radiowe, internetowe, czy prasowe.

To właśnie reklama sprawia że działalność i usługi trafiają do szerszego grona odbiorców, co może mieć wpływ na rozpoznawalność danej firmy wzrasta, a tym samym może przyczynić się do generowania większych środków.

Z usług agencji reklamowych korzystają również duże domy medialne, które zlecają przeprowadzenie kampanii reklamowych, jak i samą obsługą graficzną. Sprawia to, w ostatnim czasie wzrósł popyt na usługi agencji reklamowych.

Tagi: reklama, marketing, agencja reklamowa


2014-01-23 08:29
 Oceń wpis
   

Katalog firm tworzą się z myślą o tych wszystkich osobach-klientach, którzy szukają informacji na temat konkretnych firm świadczących różnego rodzaju usługi jak również dla tych właścicieli firm, którzy dostrzegli, że reklama w sieci jest obecnie najskuteczniejszą jak również, a może przede wszystkim najtańszą formą promocji.

Taki spis firm z Poznania jak Atrakcyjnafirma.pl umieszczony na portalu internetowym, dzięki jego promocji pozwala na szybkie dotarcie do szerokiej grupy odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami. Skonstruowana przez nas baza firm to znakomity sposób na to by zaistnieć i w tych trudnych czasach kryzysu gospodarczego utrzymać się na rynku. Nasz rejestr firm to nasz pomysł na skuteczną reklamę.

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt, a na pewno odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości oraz udzielimy rady i wsparcia. Zapraszamy serdecznie na stronę www.atrakcyjnafirma.pl i skorzystanie z naszej atrakcyjnej oferty.

Tagi: baza firm, rejestr firm, katalog firm poznań, spis firm poznań